A Schneider Electric INS44051 a UNICA SYSTEM+ asztali csatlakozó, 2P+F / USB A+C portokkal, antracit-szürke kivitelben. Ez az asztali csatlakozó modern és praktikus megoldást kínál, amely lehetővé teszi a gyors és kényelmes áramellátást, valamint a mobiltelefonok és más eszközök töltését. Az antracit-szürke színkombináció elegáns, mégis diszkrét, és tökéletesen illeszkedik ipari stílusú bútorokhoz. A 2P+F aljzat mellett a két USB port biztosítja a kényelmes töltést, miközben a kompakt kialakítás nem foglal túl sok helyet. A hosszú távú megbízhatóság és a tartós anyagok biztosítják, hogy az INS44051 asztali csatlakozó kiváló választás legyen minden modern környezethez.
| Az USB tápegység típusa | A+C típusú USB |
| Magasság | 140 mm |
| Kimeneti feszültség | 5 V 3.1 A DC |
| Aljzatok száma | 1 x 16 A |
| Aljzat szabványától eltérés | Csatlakozóaljzat |
| Termék vagy alkatrész típusa | desk unit system |
| Színárnyalat | antracitszürke |
| Szervizdoboz típusa | desk |
| Méret | alkatrész: S |
| Termékcsalád | Unica |
| Készülék bemutatása | komplett termék |
| Vastagság | 10-45 mm |
| Szerelési mód | felszíni szerelésű |
| Anyag | PA6 matt |
| Szélesség | 60 mm |
| Mélység | 110 mm |
| CMS tel term kieg infó | 2 m power cable |
| Fő színárnyalat | antracitszürke |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×