Schneider Electric Sedna bézs színű 45x45-ös adapter, süllyesztett kivitel, keret nélkül SDD112905
A bézs Sedna 45x45-ös adapter kiváló minőségű anyagokból készül, ami hosszú élettartamot és megbízhatóságot biztosít, míg az esztétikus megjelenés segít a tér szépítésében. Beszerelését tekintve falba süllyeszthető. A Schneider Sedna bézs 45x45-ös adaptertben 2 rögzítési pont található, ami a beszerelendő betétet a helyén tartja.
| Modulok száma | modulok nélkül |
| Magasság | 42 mm |
| Termékválaszték | Sedna Design és Elements |
| Szabványok | CE |
| Beágyazási mélység | 31 mm |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Termékcsalád kompatibilitása | New Unica |
| Rögzítési mód | csavarokkal és karmokkal |
| Felületkezelés | fényes |
| Felületkezelési mód | kezeletlen |
| IK védettségi fok | IK03 |
| Termék vagy alkatrész típusa | adapter szerelőlap |
| A csomagolás típusa | doboz |
| Nettó súly | 0.038 kg |
| Termékcsalád | Sedna |
| Célzott csatorna | profi |
| Készülék bemutatása | Rögzítő keret hosszú körmökkel |
| Szín | fekete |
| Anyag | hőre lágyuló ABS-UV stabilizált |
| Mennyiség készletenként | 1 |
| Szélesség | 73 mm |
| Mélység | 73 mm |
| Színkód | RAL 1013 |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | bézs |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×