Schneider ÚJ SEDNA 2xRJ45 adapter, SYSTIMAX, RDM betétekhez, fehér színű, SDD111443C
Bruttó 3 244 Ft
SDD111443C
Schneider Electric Sedna SDD111443C, fehér színű 2xRJ45 dupla adapter, SYSTIMAX, RDM betétekhez, süllyesztett kivitel, keret nélkül
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric Sedna SDD111443C, fehér színű 2xRJ45 dupla adapter, SYSTIMAX, RDM betétekhez, süllyesztett kivitel, keret nélkül
A Schneider Sedna fehér 2xRJ45 adaptert az SYSTIMAX, RDM betétekhez fejlesztette ki a Schneider Electric. A fehér Sedna 2xRJ45 dupla adapterek kiváló minőségű anyagokból készül, ami hosszú élettartamot és megbízhatóságot biztosít, míg az esztétikus megjelenés segít a tér szépítésében. Beszerelését tekintve falba süllyeszthető. A Schneider Sedna fehér 2xRJ45 adaptert karmokkal és csavarokkal lehet rögzíteni.
| Termék rendeltetési helye | RJ45 csatlakozók |
| Magasság | 73 mm |
| Termékválaszték | Sedna Design és Elements |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Rögzítési mód | karmok, a karmok tartománya: 51-80 mm |
| Aljzatszám | 2 |
| Felületkezelés | fényes |
| Felületkezelési mód | kezeletlen |
| IK védettségi fok | IK03 |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Színárnyalat | fehér (RAL 9003) |
| Termék kompatibilitás | Systimax moduláris csatlakozó Kat. 5e UTP |
| Nettó súly | 0.033 kg |
| Termékcsalád | Sedna |
| Célzott csatorna | profi |
| Készülék bemutatása | cover plate with fixing frame |
| Anyag | hőre lágyuló ABS-UV stabilizált |
| Szélesség | 73 mm |
| Kiálló mélység | 7 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Készülék alkalmazás | felszerelés |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | fehér |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×