Schneider ÚJ SEDNA 1xRJ45 adapter, Keystone betétekhez, antracit színű, SDD114421
Bruttó 2 919 Ft
SDD114421
Schneider Electric Sedna antracit színű 1xRJ45 adapter, Keystone betétekhez, süllyesztett kivitel, keret nélkül SDD114421
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric Sedna antracit színű 1xRJ45 adapter, Keystone betétekhez, süllyesztett kivitel, keret nélkül SDD114421
A Schneider Sedna antracit 1xRJ45 adaptert a Keystone univerzális csatlakozókhoz fejlesztette ki a Schneider Electric. Az antracit Sedna RJ45 adapter kiváló minőségű anyagokból készül, ami hosszú élettartamot és megbízhatóságot biztosít, míg az esztétikus megjelenés segít a tér szépítésében. Beszerelését tekintve falba süllyeszthető. A Schneider Sedna antracit 1xRJ45 adaptertben a Keystone betét 2 ponton rögzül a stabilitása érdekében.
| Termék rendeltetési helye | univerzális keystone csatlakozó |
| Magasság | 73 mm |
| Termékválaszték | Sedna Design és Elements |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Rögzítési mód | karmok, a karmok tartománya: 51-80 mm |
| Aljzatszám | 1 |
| Felületkezelés | matt |
| Felületkezelési mód | festett |
| IK védettségi fok | IK03 |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Színárnyalat | antracit (RAL 7021) |
| Nettó súly | 0.038 kg |
| Termékcsalád | Sedna |
| Célzott csatorna | profi |
| Készülék bemutatása | cover plate with fixing frame |
| Csatlakozó típusa | RJ45 |
| Anyag | hőre lágyuló ABS-UV stabilizált |
| Szélesség | 73 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Készülék alkalmazás | felszerelés |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | antracit |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×