A Schneider Electric LJ7K06Q708 cikkszámú tokozott motorindító a TeSys LJ termékcsalád tagja, zárt csillag-háromszög indítóként Safety és alarm rendszerekhez. Ezt a készüléket a biztonsági és riasztási rendszer alkalmazásokhoz és AC-3e felhasználási kategóriában ajánlják. Készülék rövid neve LJ8K. Különleges jellemzője az alacsony, 24 V AC 50/60 Hz vezérlőkör feszültség. A vezérlés típusa nyomógombos és gombafejű vészleállítót is tartalmaz: nyomógomb indítás fehér I, nyomógomb stop fekete O, gombafejű nyomógomb vészleállító piros. A motor hővédelméről a beépített termikus túlterhelésrelé gondoskodik, melynek beállítási tartománya 2,5…4 A. Motorteljesítmény kW adatként egy specifikus érték szerepel: 1,5 kW -380/415 V AC 50 Hz. A készülék összetétele a védőrelét, egy vezérlő transzformátort és egy kör alakú lemezt tartalmaz. A vezérlő transzformátor beépítése lehetővé teszi az alacsony vezérlőfeszültséget. Fizikai adottságai: 175 mm szélesség, 165 mm magasság és 177 mm mélység. Nettó súlya 2,27 kg. Tokozásának anyaga polikarbonát + 20% FG. Környezeti védettsége magas. IP védettségi szintje IP55, megfelel MSZ EN 60529. Az IP55 besorolás az első '5' számjegyével védelmet biztosít a por lerakódása és korlátozott porbejutás ellen, a második '5' számjeggyel pedig védett a minden irányból érkező, kisnyomású vízsugár ellen. IK védettségi foka IK07 megfelel MSZ EN 60529, ami közepes szintű mechanikai ütésállóságot jelent. Kábelek bevezetésére a felső és alsó részen is fix számú és méretű bemenet áll rendelkezésre: négy kábelbemenet: 2 Pg 13 + 2 Pg 16 felső rész, és négy kábelbemenet: 2 Pg 13 + 2 Pg 16 alsó rész. A készülék szabványos környezeti jellemzők mellett üzemel, a környezeti levegő hőmérséklete működés közben -5…40 °C között van. Több szabványnak is megfelel: IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 és IEC 60204-2.
| Vezérlőkör feszültség | 24 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Termikus védelem beállítási tartomány | 2.5-4 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | zárt csillag-háromszög indító |
| Termék neve | TeSys LJ |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG |
| Nettó súly | 2.27 kg |
| Készülék összetétel | védőrelé |
| Kábelbemenet száma | 4 kábelbemenet: 2 Pg 13 + 2 Pg 16 felső rész |
| Felhasználási kategória | AC-3e |
| Vezérlés típusa | nyomógomb indítás fehér I |
| Szélesség | 175 mm |
| Mélység | 177 mm |
| Motorteljesítmény kW | 1.5 kW -380/415 V AC 50 Hz |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel MSZ EN 60529 |
| Magasság | 165 mm |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Környezeti jellemző | szabványos környezet |
| IP védettségi szint | IP55 megfelel MSZ EN 60529 |
| Kompatibilitási kód | LJ7K |
| Készülék alkalmazás | biztonsági és riasztási rendszer |
| Készülék rövid neve | LJ8K |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×