A Schneider Electric LE1M35U712 cikkszámú, tokozott motorindítója a TeSys LE termékcsalád sokoldalú kínálatának része. Ez a zárt csillag-háromszög indító előhuzalozott egységként, LE2D rövid néven, AC-3e alkalmazásokhoz ideális. Különösen kiemelendő a beépített termikus túlterhelésrelé, melynek beállítási tartománya pontosan 3,7…5,5 A között van megadva, biztosítva a motor megbízható védelmét. A készülék összetételében a hőkioldón kívül megtalálható még a védőrelé, a földelőkapocs és a nullavezető kivezetés, ami egy komplett megoldást nyújt. Vezérlése 240 V AC 50/60 Hz feszültséget igényel. A kezelése egyszerű nyomógombokkal történik: zöld I az indításhoz, piros O pedig a leállításhoz és visszaállításhoz. Működését sárga LED jelzi, helyi visszajelzést adva. Ez a tokozott motorindító a következő motorteljesítményekhez használható a megadott feszültségeken és frekvenciákon: 0,75 kW 240 V AC 50/60 Hz mellett, 2,2 kW 415 V AC 50/60 Hz és 380/415 V AC 50/60 Hz mellett, valamint 1,1 kW 220/240 V AC 50/60 Hz mellett. Az indító fizikai jellemzőit a tartós ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) tokozás határozza meg. Méretei: 78 mm szélesség, 160 mm magasság, 108 mm mélység. Nettó súlya csupán 0,6 kg. Védettségi szintje IP65, megfelel az MSZ EN 60529 szabványnak. Az IP65 besorolás azt jelenti, hogy a készülék teljes védelmet élvez por behatolása ellen (az első számjegy, a '6'), és ellenáll a kisnyomású vízsugárnak minden irányból (a második számjegy, az '5'). Ez a védettség magas fokú megbízhatóságot biztosít poros vagy nedves ipari környezetben. A kábelcsatlakozások sokoldalúságát a készülék alsó és felső részén található nagyszámú bemenet biztosítja. Kábelbemenet száma: 2 kábelbemenet: ISO20 felső rész, 2 kábelbemenet: ISO25 felső rész, 2 kábelbemenet: Pg 13 felső rész, 2 kábelbemenet: Pg 21 felső rész, 2 kábelbemenet: Pg 16 felső rész, 2 kábelbemenet: ISO20 alsó rész, 2 kábelbemenet: ISO25 alsó rész, 2 kábelbemenet: Pg 13 alsó rész, 2 kábelbemenet: Pg 21 alsó rész, 2 kábelbemenet: Pg 16 alsó rész. A motorindító szabványos környezetben üzemeltethető, -5…40 °C környezeti levegő hőmérsékleten. Megfelel az IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 szabványnak, és UKR tanúsítvánnyal rendelkezik.
| Terméktanúsítványok | UKR |
| Vezérlőkör feszültség | 240 V AC 50/60 Hz |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -5-40 °C |
| Magasság | 160 mm |
| Szabványok | IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Termikus védelem beállítási tartomány | 3.7-5.5 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | zárt csillag-háromszög indító |
| Termék neve | TeSys LE |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Nettó súly | 0.6 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Készülék összetétel | védőrelé |
| Kábelbemenet száma | 2 kábelbemenet: ISO20 felső rész |
| Felhasználási kategória | AC-3e |
| Környezeti jellemző | szabványos környezet |
| Helyi jelzés | működő: LED (sárga) |
| Vezérlés típusa | nyomógomb indítás zöld I |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Kompatibilitási kód | LE1M |
| Szélesség | 78 mm |
| Mélység | 108 mm |
| Motorteljesítmény kW | 0.75 kW -240 V AC 50/60 Hz |
| Készülék alkalmazás | alapértelmezett |
| Készülék rövid neve | LE2D |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×