A Schneider Electric LE1D12P7 cikkszámú tokozott motorindító a TeSys LE termékcsalád tagja, amelyet kifejezetten csillag-háromszög indítási módot igénylő, közepes teljesítményű aszinkron motorok indítására terveztek ipari környezetben. Ez a zárt kivitelű készülék 12 A névleges termikus szabad levegős áramerősséggel rendelkezik, és 230 V AC 50/60 Hz vezérlőfeszültséggel működik, így széles körű kompatibilitást biztosít az európai hálózati szabványokkal. A maximálisan támogatott motorteljesítmény 7,5 kW 500–660 V hálózaton, míg 5,5 kW 380–440 V és 3 kW 220–240 V tápfeszültség esetén. Az indítás és leállítás a készülékház előlapján található ergonomikus zöld „I” és piros „O” nyomógombokkal történik, a megbízható vezérlést pedig külön rendelhető termikus túlterhelésrelé egészíti ki. A készülék háza robusztus, 20% üvegszállal erősített polikarbonátból készült, mely IP65 védettséggel óvja a belső alkatrészeket a por és fröccsenő víz ellen, míg az IK07 mechanikai védettség az ipari igénybevételre is alkalmassá teszi. Az ISO20-as felső és alsó kábelbevezetők előre kialakítottak, a termék beépítése pedig egyszerű és gyors a 88 x 166 x 128,5 mm-es kompakt méretek révén. A LE1D12P7 megfelel az IEC 60947-4-1 szabványnak, és üzemi hőmérséklettartománya -5…40 °C, így megbízható működést kínál szabványos ipari környezetekben. A készülék tanúsítva van az UKR előírásai szerint, és egyesével, darabonkénti kiszerelésben (PCE) rendelhető.
| Terméktanúsítványok | UKR |
| Vezérlőkör feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | zárt csillag-háromszög indító |
| Termék neve | TeSys LE |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG |
| Nettó súly | 0.92 kg |
| Készülék összetétel | termikus túlterhelésrelé külön rendelt |
| Kábelbemenet száma | 2 kábelbemenet: ISO20 felső rész |
| Felhasználási kategória | AC-3e |
| Vezérlés típusa | nyomógomb indítás zöld I |
| Szélesség | 88 mm |
| Mélység | 128.5 mm |
| Motorteljesítmény kW | 3 kW -220/240 V AC 50/60 Hz |
| Ithe konvencionális zárt termikus áram | 12 A |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel MSZ EN 60529 |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -5-40 °C |
| Magasság | 166 mm |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Környezeti jellemző | szabványos környezet |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Kompatibilitási kód | LE1D |
| Készülék alkalmazás | alapértelmezett |
| Készülék rövid neve | LE1GVME |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×