Schneider TI áramváltó 600/5A klíma álló, (Ø40) kábelhez vagy (12x50 és 20x50) gyűjtősínhez (MD) METSECT5MD060
Bruttó 26 815 Ft
METSECT5MD060
TI áramváltó 600/5A klíma álló, (Ø40) kábelhez vagy (12x50 és 20x50) gyűjtősínhez (MD)
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
TI áramváltó 600/5A klíma álló, (Ø40) kábelhez vagy (12x50 és 20x50) gyűjtősínhez (MD)
| Terméktanúsítványok | EAC |
| Szekunder áram | 5 A |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | < 720 V AC 50/60 Hz |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Termékválaszték | PowerLogic EGX100 |
| Szabványok | IEC 61869-2 |
| Maximum safety factor | 5 |
| Rögzítés | DIN sín |
| IP védettségi szint | IP20 |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 3 kV |
| Kábel külső átmérő | 40 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | áramtranszformátor |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 36 kA |
| Termék neve | CU |
| Nettó súly | 0.349 kg |
| Mélység | frame: 45 mm |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Tömítő | nélkül |
| Sínek nyílása | 50.5 x 12.5 |
| Elektromos szigetelési osztály | B osztály |
| Dinamikus ellenállási áram | 2.5 Ith |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Szerelési mód | klipszes |
| Áramtranszformátor arány | 600/5 |
| Szélesség | külső: 70 mm |
| Magasság | külső: 95 mm |
| Kompatibilitási kód | MD |
| [In] névleges áram | 600 A |
| Áramtranszformátor típus | trópusálló összekötősínhez és kábelhez |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 3 kV |
| Átmérő | 40 mm |
| Pontossági osztály | 0,5 osztály -6 VA |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×