Tető IP55 szekrényhez, W=600mm
| Magasság | 55 mm |
| Szekrény/mező leírás | fali szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kinyúlókar |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Nettó súly | 2.62 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | antracitszürke (RAL 7016) |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 305 mm |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×