A Schneider Electric LC2D65ABNE cikkszámú terméke a TeSys Deca Green sorozat részeként egy megbízható, hárompólusú, irányváltó megszakító kontaktor, amelyet gyárilag összeszerelve szállítanak erősáramú gyűjtősínnel, kifejezetten motorvezérlési feladatokra. Az LC2F típusjelű készülék az AC-1 és AC-3e kategóriákban működik, akár 80 A névleges üzemi árammal és 690 V névleges szigetelési feszültséggel, így ideális választás igényes ipari környezetbe. A motorindítási teljesítménye 37 kW-ig terjed 415–690 V AC esetén, míg az UL/CSA szabványok szerint akár 50 lóerő is elérhető háromfázisú motorokkal. Vezérlőkör feszültségtartománya 24–60 V AC/DC, a vezérléshez pedig AC/DC elektronikát használ, beépített kétirányú csúcskorlátozóval és rendkívül alacsony tartási áramfogyasztással (mindössze 0,7 W). Kiegészítő érintkezőként 1 NO + 1 NC áll rendelkezésre, tükörkapcsolóként is megfelelve az IEC szabványoknak. A rövidzárlati kiállási áram 900 A (1 s), míg a névleges kapcsolási képesség 1000 A 440 V feszültségen. Mechanikus reteszeléssel és IP20-as védettségi szinttel rendelkezik, felszerelése sínre vagy panelre lehetséges. Csatlakozása Everlink sorkapcsokon és csavaros megoldásokon keresztül történik, akár 35 mm²-es vezetékekig. Elektromos élettartama 1,8 millió ciklus AC-3e üzemben, míg mechanikai tartóssága eléri a 6 millió ciklust, napi szinten akár 3600 kapcsolással. A készülék kielégíti a legszigorúbb nemzetközi szabványokat (EN/IEC, UL, CSA), rendelkezik többek között CCC, EAC, KCC, DNV Marine és UKR tanúsítványokkal is. Rendkívül ellenálló a szélsőséges hőmérsékletekkel, mechanikai rezgésekkel és ütéshatásokkal szemben, így megbízható választás kihívást jelentő ipari alkalmazásokhoz is.
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: 6 V AC 26 MHz...1 GHz |
| Rögzítés | sín |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | motorvezérlés |
| Tartási áramfogyasztás W-ben | 0.7-0.7 W -20 °C |
| Szigetelési ellenállás | > 10 mOhm for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Termék vagy alkatrész típusa | irányváltó megszakító kontaktor |
| Termékbizonyítvány | CCC |
| Termék neve | Tesys Deca green |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV megfelel IEC 60947-1 |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Égésgátlás | V1 megfelel UL 94 |
| Üzemelési ráta | 3600 cikl/óra - <60 °C |
| Bekapcsolási túláram W-ben | 16-16 W -20 °C |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 1-1 VA 20 °C) 50/60 Hz |
| Szélesség | 119 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Motorteljesítmény LE | 5 LE at 115 Veff AC 60 Hz for kétfázisú motors |
| Motorteljesítmény kW | 18.5 kW at 220...240 V AC 50 Hz |
| Reteszeléses típusa | mechanikus |
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések mágneskapcsoló nyitva: 2 Gn vízszintes, 1 Gn függőleges |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 10 A (at 60 °C) for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | <= 0,1 Uc -40-70 °C kidobás automatikus kalibráció |
| Biztonság megbízhatósági szintje | B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-2 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Névleges megszakítóképesség | 1000 A at 440 V for betápláló áramkör conforming to IEC 60947-1 |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 140 A AC for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I conforming to IEC 60947-5-1/1991 |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Üzemidő | 55...65 ms zárul |
| Minimális kapcsolófeszültség | 17 V for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Meghúzási nyomaték | vezérlő áramkör: 1.7 N.m - mellett csavaros csatlakozás - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez |
| Hőveszteség | 0.7-0.7 W -50/60 Hz |
| Védőkezelés | TH kérésre megfelel IEC 60068-2-30 |
| IP védettségi szint | IP20 előlap megfelel MSZ EN 60529 |
| Szín | szürke (SE GREY 6) |
| Mechanikai tartósság | 6 Mciklus |
| Készülék rövid neve | LC2F |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 100 A - 1 s for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Átfedésmentes idő | 1.5 ms NC és NO kapcsolatok közötti de-energetizációkor NC és NO érintkező között |
| Minimális kapcsolóáram | 5 mA for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség | 24...60 V AC 50/60 Hz |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 9.6 W AC-1 |
| Átlagos impedancia | 1.5 mOhm - Ith 80 A 50 Hz for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkező összetétel | 1 NO + 1 NC |
| Nettó súly | 2.174 kg |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 15-15 VA 50/60 Hz 20 °C) |
| Tekercseléstechnológia | beépített kétirányú csúcs korálátozó |
| Felhasználási kategória | AC-1 |
| Le névleges üzemi áram | 80 A (at <60 °C) at <= 440 V AC-1 for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkezők típusa | típus mechanikusan kapcsolt 1 NO + 1 NC megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| Üzemi magasság | 0...3000 m |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Ui névleges szigetelési feszültség | betápláló áramkör: 690 V megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Védőfedél | -val, -vel |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -40-60 °C |
| Magasság | 122 mm |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz AC/DC elektronika |
| Szabványok | EN/IEC 60947-4-2 |
| Éghajlati ellenállóképesség | megfelel IACS E10 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 10 A gG for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I conforming to IEC 60947-5-1/1991 |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: csavaros csatlakozás 1 kábel 1-4 mm²rugalmas nélkül |
| Készülék bemutatása | gyárilag összeszerelt irányváltó erősáramú gyűjtősínnel |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -60-80 °C |
| Jelző áramkör frekvencia | 25...400 Hz |
| Elektromos élettartam | 1.8 Mciklus 57 A AC-3e Ue mellett <= 440 V |
| Kompatibilitási kód | LC2D |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×