A Schneider Electric LAD9ET3S cikkszámú piros biztonsági fedél a TeSys D sorozat 80–95 A névleges áramerősségű kontaktoraihoz használható, és vizuálisan is egyértelmű védelmet nyújt az élő kapcsok érintése ellen. A feltűnő piros szín nemcsak az érintésvédelmet segíti, hanem a karbantartó személyzet számára is egyértelmű figyelmeztető jelzésként szolgál. A burkolat egyszerűen rögzíthető, kompatibilis a szabványos sorkapcsokkal és vezetékrendszerekkel. Ideális választás biztonságkritikus alkalmazásokhoz, ahol a gyors azonosítás és a védelem kulcsfontosságú.
| Magasság | 84.5 mm |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | biztonsági redőny |
| Nettó súly | 15 g |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Szín | piros |
| Szélesség | 63.5 mm |
| Mélység | 12.5 mm |
| Termék kompatibilitása | LC1D80 |
| Készülék rövid neve | LAD9 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×