Teljesítmény-csatlakozó blokk NS630
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy BW gyűjtősín |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Beépített készülék | Compact: rögzített, 2 TL között NSX630 nincs földzárlat védelem - vezérlés: kapcsoló vízszintes beszerelés |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | áramelosztási tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tápegység csatlakozó |
| Termék neve | Linergy BW |
| Nettó súly | 2.86 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Szabványok | IEC 61439-1, belső szekrény |
| Le névleges üzemi áram | 630 A |
| Szekrény/mező szélesség | 650 mm PrismaSeT P mező |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Tartozék | csatlakozással |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×