Tekercs 400V 50/60 Hz
| Átlagos ellenállás | 21011 Ohm -20 °C |
| Vezérlőkör feszültség | 400 V AC 50/60 Hz |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-60 °C |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | kidobás: 0,3...0,5 Uc at 50/60 Hz (at <55 °C) |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz |
| Termék vagy alkatrész típusa | védőrelé tekercs |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 280-350 VA 60 Hz cos phi 0.9 (at 20 °C) |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Tekercseléstechnológia | beépített fojtó modul nélkül |
| Zárt áramkör induktanciája | 482.47 H |
| Üzemelési ráta | 1200 cikl/óra - <60 °C |
| Mechanikai tartósság | 8 Mciklus |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 2-18 VA 60 Hz cos phi 0.9 (at 20 °C) |
| Termék kompatibilitása | LC1D150 |
| Készülék rövid neve | LX1FF |
| Hőveszteség | 3-4.5 W -50/60 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×