Tartó tálca műanyag PLA szekényhez
| Szekrény névleges méretei | - |
| Maximális terhelés | 60 kg |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Mélység | 240 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szélesség | 458 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Szerelési támogatás | Vigirex relé, egy vagy több tartólemez beszereléséhez |
| Anyag | galvanizált acél |
| Beállítás | magassága 50 mm-enként állítható esetén felfelé |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×