Talp IP55 szekrényhez
| Magasság | 150 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszloptalp panelek kefével |
| Nettó súly | 1.22 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | antracitszürke (RAL 7016) |
| Szélesség | 600 mm |
| Termék kompatibilitása | IP55 szekrény |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×