Plombálható fedél TI áramváltóhoz
| Terméktanúsítványok | CE |
| Magasság | 22 mm |
| Termékválaszték | PowerLogic EGX100 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | védelmi tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | plombálható fedél |
| Termék neve | CU |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Kompatibilitási kód | sealable cover |
| Szélesség | 60.5 mm |
| Mélység | 23.5 mm |
| Készülék rövid neve | plomba a fedélhez |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×