PLA105 poliészter szerelőlemez
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Vastagság | 5 mm |
| Készülék összetétel | 1 szerelőlemez pánt |
| Rögzítési mód | csavarokkal - csavartípus M8 - hátsó betéteken elhelyezés |
| Mélység | valós: 125 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | hátoldali betétek |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 150 kg |
| Szélesség | névleges: 500 mm |
| Magasság | névleges: 1000 mm |
| Anyag | üvegszállal töltött poliészter |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Szerelőlemez leírás | szigetelés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×