PLA összeépítő készlet (1500*420)
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD megfelelő szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatolási tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatolókészlet |
| Készülék összetétel | 1 ablakos keret |
| Mélység | 420 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | 2 tokozat oldala összekapcsolva |
| Szélesség | frame: 15 mm |
| Magasság | névleges: 1500 mm |
| Szerelési támogatás | ZA oszloptalp |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Anyag | keret: üvegszállal töltött poliészter |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×