Pillangószelep VF208W 65NZ 260E B00
| Body size | 65 mm (2-1/2 in) |
| Pressure class | PN16 |
| Material seal | EPDM (ethylene propylene diene monomer) |
| Pipe size | 65 mm |
| Célzott ország | Europe |
| Stem material | stainless steel AISI 420 |
| Termék vagy alkatrész típusa | valve |
| Disc shape | full |
| Flow characteristic | uncharacterized |
| Seat leakage | Port A: Class IV-S1 (0.005 %) |
| Valve connection type | wafer flange |
| Valve model | VF208W-65NS 260E B00 |
| Valve type | butterfly |
| Pressure fluid max delta P normal life | 87 psi |
| Stem movement | rotary |
| Valve configuration | 2-Way |
| Disc material | stainless steel 316 |
| Flow coefficient | 300.62 cv |
| Valve product series | VF208W |
| Test anyaga | nodular cast iron EN-JS 1030 |
| Operating fluid temperature | -10-100 °C |
| Medium compatibility | Glycol 25 % |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×