Pillangószelep hajtás MF40-230F T54 00 (3-pont vezérlés)
| Meghúzási nyomaték | 354 lb.in |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| Működtetőszerkezet | forgó |
| Position indicator | Stroke indicator on bracket |
| Actuator product series | MF40 |
| Teljesítmény W-ban | 5 W |
| Actuator type | electric |
| Célzott ország | Europe |
| Teljesítményigény VA-ban | 9 VA AC |
| Termék vagy alkatrész típusa | működtető tengely |
| Leads and connections | terminal block |
| Vezérlő típusa | villamos üzemű |
| Termék rendeltetési helye | butterfly valves |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V automatikus kalibráció |
| Control signal | 2-position (on/off) |
| IP védettségi szint | IP54 |
| Tartási fogyasztás W | 2.5-2.5 W |
| Switch function | 2 SPDT (opcionális) |
| Actuator model | MF40-230F T54 00 |
| Power loss return | stay in place |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×