OVA Exiway Smartled DiCube álmennyezeti adapter
| Magasság | 170 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartled szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Kivágási méretek | 225 x 105 mm (Exiway Smart) |
| Készlet összeállítás | 1 álmennyezet készlet |
| Termék vagy alkatrész típusa | süllyesztett szerelőkészlet |
| Anyag | acél |
| Termékcsalád | Exiway |
| Szín | szürke |
| Szélesség | 210 mm |
| Mélység | 42 mm |
| Termék kompatibilitása | Exiway Smart |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×