OVA Exiway Smartexit DiCube, kombinált, IP40, IK04, 1.5 óra, 32 méter
| Izzótípus | LED 100000 óra |
| Szabványok | EN/IEC 60598-2-22 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Dicube control module |
| Termék vagy alkatrész típusa | vészkijárat jelzése |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG önkioltó |
| Termék neve | Exiway Smartexit Dicube |
| Önszabályozás | 1 h 30 |
| Tápellátás | karbantartott |
| Nettó súly | 0.7 kg |
| Töltési idő | 12 óra |
| Fogyasztás [VA] | 5.61 VA |
| Láthatósági határ | 32 m |
| Szélesség | 220 mm |
| Akkumulátor kapacitás | 1.5 AH -3.2 V, lítium |
| Mélység | 45 mm |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 230 V |
| IK védelmi fokozat | IK04 |
| Magasság | 330 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-40 °C |
| Teljesítmény W-ban | 2.77 W |
| Fényforrás | LED |
| Tűzállóság | 850 °C |
| Termékcsalád | Exiway |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Fényforrás színe | fehér |
| Tartozék | with 4 standard stickers (left/right/down/down) |
| Szín | fehér |
| Funkció | connected self-test |
| Készülék alkalmazás | EMERGENCY |
| IP védettségi fok | IP40 |
| Fő színárnyalat | fehér |
| Készülékbeépítzés | falon kívül álmennyezet |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×