OVA Exiway Light LiFePO4 akkumulátor, 3.2 V, 1.5 Ah
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | 0-40 °C |
| Átmérő | 21 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartalék akkumulátor |
| Hosszúság | 68.5 mm |
| Nettó súly | 0.057 kg |
| Termékcsalád | Exiway |
| Test típusa | zárt |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Szélesség | 21 mm |
| Akkumulátor kapacitás | 1.5 AH -3.2 V, nem újratölthető lítium |
| Készülék alkalmazás | világítás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×