OVA Exiway Light kijárati jelzőtábla készlet (3 db-os)
| Magasság | 134 mm |
| Tartozékok | pictogram sheet |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway One szünetmentes tápegység |
| Szabványok | EN 1838 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | világítás tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kijárati jel képernyő dupla |
| Jelzőfunkció | inicializációs hiba a DEA 202-vel one side |
| Üveg típusa | áttetsző üveg |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) |
| Nettó súly | 0.025 kg |
| Termékcsalád | Exiway |
| Láthatósági határ | 20 m |
| Szín | zöld |
| Szélesség | 90 mm |
| Forma | négyszögletes |
| Mélység | 0.25 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×