A Schneider Electric ISM20410 az OPTILINE 45 Flip-up doboz, 6 modulos kivitelben, szürke színben. Ez a Flip-up doboz ideális választás azok számára, akik nagyobb kábelezési rendszert szeretnének kialakítani, miközben fontos számukra az esztétikus és praktikus megoldás. A 6 modulos kapacitás elegendő helyet biztosít több kábel elvezetésére, míg a szürke szín modern és semleges megjelenést biztosít. A Flip-up mechanizmus lehetővé teszi a doboz könnyű hozzáférhetőségét, így egyszerűen és gyorsan kezelhetők a kábelek. Az INS20410 Flip-up doboz ideális választás ipari és irodai alkalmazásokhoz, ahol a praktikum és az esztétikai megjelenés egyaránt fontos szempontok.
| Magasság | 105 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | szervizdoboz |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Termék vagy alkatrész típusa | servis központi mérőtok |
| Szervizdoboz típusa | szintbe szerelt asztal |
| Hosszúság | 305 mm |
| Készülék bemutatása | üres |
| Anyag | alumínium porszórt |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 160 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Színárnyalat | szürke |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×