A Schneider Electric ISM20102 az OPTILINE 45 energiaoszlop, feszített, egyoldalas kivitelben, 3.5 m-es magassággal, eloxált alumínium anyagból. Ez az energiaoszlop biztosítja a stabil kábelezési rendszert, miközben prémium megjelenést ad a környezethez. Az eloxált alumínium biztosítja a hosszú távú tartósságot és korrózióállóságot, így ideálissá teszi ipari alkalmazásokhoz. A 3.5 méteres magasság megfelelő kábelezési magasságot biztosít, miközben a feszített kialakítás optimális elrendezést kínál. Az INS20102 energiaoszlop tökéletes választás azok számára, akik egy megbízható, tartós és esztétikus megoldást keresnek kábelezési rendszereikhez.
| Magasság | 3100-3500 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | eloxált |
| Kábel installációs rendszer | pólus |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | semleges |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszlopra szerelésre szolgáló készlet |
| Termék neve | OptiLine 45 |
| Termékcsalád | OptiLine |
| Készülék bemutatása | üres |
| Előlap nyitó oldal | 45 mm |
| Rekesz elválasztása | 1 rekesz |
| Pólus rögzítési mód | feszítve szerelt |
| Kábel keresztmetszete | 442-442 mm² |
| Anyag | alumínium anódos |
| Borító típus | 1 záró fedél cover 45 mm in alumínium anódos |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Pólus típusa | egy oldalas |
| Szélesség | 68 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Forma | ovális |
| Mélység | 89 mm |
| CMS tel term kieg infó | mennyezeti rögzítés állíthatósága 400 mm |
| IP védettségi fok | IP30 |
| Beállítás | állítható magasság: 400-400 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×