Oldalsó lábazat 200x400 SS
| IK védelmi fokozat | IK10 |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SM |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | kezeletlen |
| Termék vagy alkatrész típusa | plotter adapter kártyához |
| Nettó súly | 2.096 kg |
| Mélység | névleges: 400 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szélesség | 215 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Termék specifikus alkalmazás | kültéri nagy igénybevétel |
| IP védettségi szint | IP55 (COM vezeték) |
| Szerelési támogatás | elülső talapzat |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×