A Schneider Electric SPP920-200 egy differenciál nyomáskapcsoló, amely 40 és 200 mbar közötti nyomáskülönbségek mérésére alkalmas. Ez a készülék kifejezetten HVAC rendszerekhez, légkezelő egységekhez és ipari folyamatokhoz lett kifejlesztve, ahol pontos nyomásfigyelésre van szükség. Az IP54-es védettségű ház biztosítja a megbízható működést zord környezeti körülmények között is. A kompakt méret és az egyszerű telepíthetőség miatt ideális választás ipari és kereskedelmi épületek automatizálási rendszereihez.
| Terméktanúsítványok | CE |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 250 V AC |
| Magasság | 94 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -10-80 °C |
| Calibration certificate | none |
| Termékválaszték | SPP920 |
| Load type | rezisztív : 1 A at 250 V AC |
| Rögzítés | pipe |
| Fitting size | G 1/8" |
| Célzott ország | Europe |
| Mérés típusa | differential pressure |
| Termék vagy alkatrész típusa | nyomásérzékelő távadó |
| Sensor model | SPP920-200 |
| Hely | plant room |
| Vezérelt folyadék | víz |
| Nettó súly | 1000 g |
| Kábelezési technika | 3-vezetékes |
| Pressure measurement range | 0.58...2.9 psi (40...200 mbar) |
| Burst pressure | 145 psig (10 bar) |
| Szerelési mód | pipe |
| Szélesség | 65 mm |
| Fitting type | female |
| Mélység | 65 mm |
| Készülék alkalmazás | pump and compressor monitoring |
| IP védettségi fok | IP65 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×