NU Vakfedél,1M,fehér
| Magasság | 45 mm |
| Termékválaszték | NG125 |
| Termékcsalád kompatibilitása | New Unica vakfedél |
| Rögzítési mód | rápattintható |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Felületkezelés | fényes |
| Felületkezelési mód | kezeletlen |
| IK védettségi fok | IK04 |
| Termék vagy alkatrész típusa | vakfedél |
| Színárnyalat | fehér (RAL 9003) |
| A csomagolás típusa | tasakos |
| Termékcsalád | New Unica |
| Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás | resistant to alcohol (70 %) |
| Célzott csatorna | profi |
| Készülék bemutatása | fedlap |
| Modulok száma | 1 modul |
| Anyag | hőre lágyuló ABS-UV stabilizált: fedlap |
| Szélesség | 17 mm |
| Mélység | 22.5 mm |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | fehér |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×