Schneider Electric 18891 – NG125NA terheléskapcsoló, 3P, 100A. A Schneider Electric 18891 cikkszámú NG125NA terheléskapcsoló egy három pólusú (3P) nagyteljesítményű kapcsoló, amely 100A névleges áramerősséggel rendelkezik. Ajánlott ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, például nagyobb energiafogyasztók főkapcsolójaként vagy elektromos panelek áramellátásának szabályozására.
| Terméktanúsítványok | VDE |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | EN 60947-4-1 |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| 9 mm-es osztások | 9 |
| Termék vagy alkatrész típusa | szakaszolókapcsoló |
| Termék neve | Acti 9 NG125NA |
| Felhasználási kategória | AC-22A megfelel IEC 60947-3 |
| Nettó súly | 0.72 kg |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-3 |
| Icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény | 2 kA egyedi bontó kapcsoló |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Helyi jelzés | szétkapcsolásjelző |
| Szélesség | 81 mm |
| Mélység | 81 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC 50/60 Hz |
| IK védettségi szint | IK05 |
| Magasság | 103 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -10-60 °C |
| Termékválaszték | NG160 |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Tropikalizáció | 2 megfelel IEC 60068-1 |
| Reteszelési opciók leírása | beépített zár |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Csatlakozás típusa | alagút típusú terminálok (felső vagy alsó) 16-70 mm² merev |
| Vezeték csupaszítási hossz | betápláló áramkör: 20 mm for felső vagy alsó connection |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60947-3 |
| Elektromos élettartam | B kategória (AC20, DC20 kivételével): 1500 ciklus AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-3 |
| Szín | fekete |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel IEC 60947-3 |
| Le névleges üzemi áram | 100 A -500 V AC 50/60 Hz |
| Mechanikai tartósság | 20000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | NG125 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel IEC 60947-3 |
| Csatlakozási távolság | 27 mm fázisok között |
| Lakatolási lehetőség | zárható |
| Meghúzási nyomaték | betápláló áramkör: 6-6 N.m felső vagy alsó |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 1.5 kA ideig 50 ms megfelel IEC 60947-3 |
| Készülék alkalmazás | A terhelés megteremtése és megszakítása |
| Készülék rövid neve | NG160E |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×