Schneider Electric 18886 – NG125L kismegszakító, 3P, MA, 63A. A Schneider Electric 18886 cikkszámú NG125L kismegszakító egy három pólusú (3P) ipari megszakító, amely 63A névleges áramerősséggel és MA kioldási karakterisztikával rendelkezik. Kifejezetten ipari környezetben működő nagyobb teljesítményű motorok és energiaelosztó hálózatok biztosítására tervezték, ahol az érzékeny áramkörök gyors védelme elengedhetetlen.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 63 A -40 °C |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| Hálózat típusa | AC |
| Megszakítónévleges értékek kód | L |
| 9 mm-es osztások | 9 |
| Mágneses kioldási korlát | 12 x In |
| Termék vagy alkatrész típusa | kismegszakító |
| Termék neve | Acti 9 NG125NA |
| Felhasználási kategória | AC megfelel IEC 60947-2 |
| Nettó súly | 0.72 kg |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Helyi jelzés | ON/OFF jelzés |
| Szélesség | 81 mm |
| Piaci szegmens | kis épületek |
| Túlfeszültség kategória | IV |
| Mélység | 81 mm |
| Reteszelési opciók leírása | beépített zár |
| Kioldóegység technológia | mágneses |
| Működési magasság | 2000 m |
| Ue névleges üzemi feszültség | 380...415 V AC 50/60 Hz |
| IK védettségi fok | IK05 megfelel EN/IEC 62262 |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 75 kA 75 % megfelel EN/IEC 60947-3 - 220...240 V AC 50/60 Hz |
| Magasság | 103 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -30-70 °C |
| Termékválaszték | NG160 |
| Görbe | U |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Tropikalizáció | 2 megfelel IEC 60068-1 |
| Szivárgóáram-védelem | különálló blokk |
| Fésűs gyűjtősín és elosztóblokk kompatibilitás | igen |
| Termékcsalád | Acti 9 |
| Csatlakozás típusa | alagút típusú terminálok1.5-50 mm² merev |
| Vezeték csupaszítási hossz | 20 mm |
| IP védettségi fok | IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | Kézi kioldási teszt |
| Szerelési mód | klipszes |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60947-2 |
| Megszakítási kapacitás | 100 kA Icu -220...240 V AC 50/60 Hz megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Elektromos élettartam | 10000 ciklus |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Relatív páratartalom | 95-95 % -55-55 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel IEC 60947-2 |
| Mechanikai tartósság | 20000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | NG125 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Csatlakozási távolság | 27 mm fázisok között |
| Lakatolási lehetőség | zárható |
| Meghúzási nyomaték | 3.5-3.5 N.m |
| Készülék alkalmazás | motor |
| Készülék rövid neve | NG125N |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×