Nagy teherbírású rögzítőkonzol CRNG szekréynhez
| Szekrény névleges méretei | - |
| Rögzítés | acélöntvényen |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | magasság állító szerelőlap |
| Készülék összetétel | 2 megerősített lemez |
| Nettó súly | 0.1 kg |
| Rögzítési mód | hátlemezekre csavarozva - csavartípus M8 - szabványos sarun elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | felszerelés a szerelőlemez felső pozícióba helyezése előtt |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 400 kg verified in worst case conf: 6 beams |
| Magasság | 45 mm |
| Anyag | acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×