MUREVA Styl Kulcsos kapcsoló, 3 állású, antracitszürke
| Magasság | 71 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-40 °C |
| Termékválaszték | Mureva Styl |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Névleges áram | 3 A |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| A használat feltétele | beltéri/kültéri |
| IK védettségi fok | IK08 |
| Termék vagy alkatrész típusa | kulcsos kapcsoló modul |
| Színárnyalat | szürke (RAL 7016) |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Tűzkésleltetés | önkioltó 650 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Készülék bemutatása | mechanizmus |
| Kulcs kihúzási helyzete | közép |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-55 °C |
| Technológia típusa | elektromechanikus |
| Minőségi címkék | EAC |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Kapcsolási funkció | 3 pozíció |
| Szélesség | 71 mm |
| Mélység | 72 mm |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×