Schneider MUREVA Styl 2P+F csatlakozóaljzat, váltókapcsolóval (2P+F/106), komplett, antracitszürke MUR36024
Bruttó 8 351 Ft
MUR36024
MUREVA Styl 2P+F csatlakozóaljzat, váltókapcsolóval (2P+F/106), komplett, antracitszürke
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
MUREVA Styl 2P+F csatlakozóaljzat, váltókapcsolóval (2P+F/106), komplett, antracitszürke
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Készülék felszerelése | falon kívül |
| Hálózat típusa | AC |
| Aljzat szabványától eltérés | Csatlakozóaljzat |
| Termék vagy alkatrész típusa | kapcsolótest |
| Színárnyalat | szürke (RAL 7016) |
| Aljzat szabványának leírása | oldalsó földcsatlakozás |
| Anyag | PC (polycarbonate) |
| Telepítési irány | függőleges |
| Technológia típusa | elektromechanikus |
| Minőségi címkék | EAC |
| Kapcsolási funkció | váltó |
| Szélesség | 76 mm |
| Billentyűk száma | 1 |
| Mélység | 64 mm |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 250 V |
| Magasság | 147 mm |
| Termékválaszték | Mureva Styl |
| Névleges áram | 10 AX |
| IK védettségi fok | IK08 |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás | resistant to alcohol (70 %) |
| Készülék bemutatása | komplett termék |
| IP védettségi fok | IP55 |
| Aljzatok pólusainak kiosztása | 2P + F |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×