Schneider MUREVA PK (Unika) Panelre szerelhető, reteszelhető aljzat, 3P+F, 6h, 32A, 415V, IP44, védelem nélkül 82046
Bruttó 19 979 Ft
82046
MUREVA PK (Unika) Panelre szerelhető, reteszelhető aljzat, 3P+F, 6h, 32A, 415V, IP44, védelem nélkül
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
82046 – MUREVA PK (Unika) Panelre szerelhető, reteszelhető aljzat, 3P+F, 6h, 32A, 415V, IP44, védelem nélkül. Schneider Electric MUREVA PK (Unika) panelre szerelhető reteszelhető aljzat, amely háromfázisú (3P+F) csatlakozást biztosít 32A áramerősséggel és 415V feszültséggel. Az IP44 védettség megfelelő védelmet nyújt fröccsenő víz és por ellen, de nem ajánlott erősen nedves vagy kültéri környezetekbe. Felcserélt pólusok elleni védelemmel nem rendelkezik, így bekötéskor a megfelelő fázissorrend ellenőrzése szükséges.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| IK védettségi fok | IK09 megfelel EN 62262 |
| Kábel maximális külső átmérő | 25 mm |
| Csatlakozások - bekötési pontok | rögzített csavarok, teljesen meglazulva |
| Magasság | 225 mm |
| Termékválaszték | Mureva BOX |
| Szabványok | IEC 60309-2 |
| Hálózat típusa | AC |
| Maximum cable cross section | 10 mm² |
| Érintkezők anyaga | A csatlakozónyílás: nikkelbevonatú sárgaréz |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | 35-35 °C ( 86400 s ) |
| Termék vagy alkatrész típusa | reteszelt aljzat tárolóhoz |
| Alapméretek | 103 x 225 mm |
| Földkapocs óramutató járásának irányába mutató helyzet | 6 h |
| Termék neve | Mureva Industrial Socket |
| Aljzat, foglalat anyaga | burkolat: önkioltó műszaki polimer |
| Nettó súly | 0.74 kg |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| IP védettségi fok | IP44 megfelel MSZ EN 60529 |
| Feszültség színe | vörös |
| Menet típusa | Pg 21 |
| Szerelési mód | panelra szerelhető |
| Relatív páratartalom | 50-50 % -40-40 °C |
| Pólusok megnevezése | 3P + F |
| Kompatibilitási kód | Mureva socket |
| Kábelbemenet | kábelcsatorna |
| [In] névleges áram | 32 A |
| Tűzellenállási képesség | 750 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Védelem típusa | felcserélt pólusok elleni védelem nélkül |
| Aljzat szabványa | ipari |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Szélesség | 103 mm |
| Aljzat, foglalat kategória | kisfeszültség |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 128 mm |
| Készülék rövid neve | Mureva socket |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 380...415 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×