Schneider MUREVA PK (Pratika) Panelre szerelhető egyenes aljzat, 3P, 16A, 25V, IP67, csavaros 82952
Bruttó 7 408 Ft
82952
MUREVA PK (Pratika) Panelre szerelhető egyenes aljzat, 3P, 16A, 25V, IP67, csavaros
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
82952 – Schneider Electric MUREVA PK (Pratika) Panelre szerelhető egyenes aljzat, 3P, 16A, 25V, IP67, csavaros. Schneider Electric MUREVA PK (Pratika) három pólusú, panelre szerelhető egyenes aljzat, amely 16A áramerősséggel és 25V feszültséggel működik. A panelre szerelhető kialakítás lehetővé teszi az egyszerű és biztonságos beépítést ipari elosztórendszerekben és kapcsolószekrényekben. Az IP67-es védettség garantálja, hogy az aljzat teljes mértékben porálló és akár rövid ideig tartó vízbe merítés esetén is védett marad, így kültéri és extrém ipari környezetekben is alkalmazható. A csavaros csatlakozás biztosítja a stabil és rezgésálló bekötést, csökkentve az érintkezési hibák esélyét és növelve az üzembiztosságot.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| IK védettségi fok | IK08 megfelel EN 62262 |
| Csatlakozások - bekötési pontok | rögzített rugós szorítók |
| Magasság | 65 mm |
| Szabványok | EN 60335-1 |
| Hálózat típusa | AC |
| Érintkezők anyaga | banándugók: rozsdamentes acél |
| Aljzat, foglalat, vezérlőállomás formája | közvetlen |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | 35-35 °C ( 86400 s ) |
| Termék vagy alkatrész típusa | aljzat |
| Alapméretek | 65 x 65 mm |
| Termék neve | Mureva Industrial Socket |
| Aljzat, foglalat anyaga | burkolat: önkioltó műszaki polimer |
| Nettó súly | 0.162 kg |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| IP védettségi fok | IP671 megfelel MSZ EN 60529 |
| Feszültség színe | ibolya |
| Szerelési mód | panelra szerelhető |
| Relatív páratartalom | 50-50 % -40-40 °C |
| Kábel keresztmetszete | 1-2.5 mm² |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | Mureva socket |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Aljzat szabványa | ipari |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Szélesség | 65 mm |
| Aljzat, foglalat kategória | törpefeszültség |
| Mélység | 66 mm |
| Készülék rövid neve | Mureva socket |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 20...25 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×