Schneider MUREVA PK (Pratika) Panelre szerelhető egyenes aljzat, 2P, 16A, 25V, IP67, csavaros 82951
Bruttó 6 173 Ft
82951
MUREVA PK (Pratika) Panelre szerelhető egyenes aljzat, 2P, 16A, 25V, IP67, csavaros
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
82951 – Schneider Electric MUREVA PK (Pratika) Panelre szerelhető egyenes aljzat, 2P, 16A, 25V, IP67, csavaros. Schneider Electric MUREVA PK (Pratika) két pólusú, panelre szerelhető egyenes aljzat, amely 16A áramerősség és 25V feszültség mellett működik. A panelre szerelhető kivitel biztosítja az egyszerű és stabil beépítést ipari kapcsolószekrényekbe és elektromos elosztóegységekbe. Az IP67-es védelem garantálja a teljes porállóságot és ideiglenes vízbe merítés elleni védelmet, így szélsőséges környezeti körülmények között is megbízhatóan üzemel. A csavaros rögzítés gyors és stabil bekötést biztosít, hosszú távú érintkezési biztonságot nyújtva az elektromos csatlakozások számára.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Csatlakozások - bekötési pontok | rögzített rugós szorítók |
| Szabványok | EN 60335-1 |
| Hálózat típusa | AC |
| Termék vagy alkatrész típusa | aljzat |
| Termék neve | Mureva Industrial Socket |
| Nettó súly | 0.145 kg |
| Feszültség színe | ibolya |
| Pólusok megnevezése | 2P |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Szélesség | 65 mm |
| Mélység | 66 mm |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 20...25 V |
| IK védettségi fok | IK08 megfelel EN 62262 |
| Magasság | 65 mm |
| Érintkezők anyaga | banándugók: rozsdamentes acél |
| Aljzat, foglalat, vezérlőállomás formája | közvetlen |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | 35-35 °C ( 86400 s ) |
| Alapméretek | 65 x 65 mm |
| Aljzat, foglalat anyaga | burkolat: önkioltó műszaki polimer |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| IP védettségi fok | IP671 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szerelési mód | panelra szerelhető |
| Relatív páratartalom | 50-50 % -40-40 °C |
| Kábel keresztmetszete | 1-2.5 mm² |
| Kompatibilitási kód | Mureva socket |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Aljzat szabványa | ipari |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Aljzat, foglalat kategória | törpefeszültség |
| Készülék rövid neve | Mureva socket |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×