A Schneider Electric ENN47962 cikkszámú MUREVA kábelkötegelő 273 mm hosszú, 9 mm széles, fekete színű és PA12 (nagy teherbírású nylon) anyagból készül, amely ellenáll az UV-sugárzásnak, kémiai behatásoknak és magas hőmérsékletnek. Ez a kötegelő ideális választás kültéri használatra, ipari kábelrendezéshez és nagyméretű vezetékek vagy csövek biztonságos rögzítésére, különösen zord környezeti feltételek mellett.
| Színárnyalat | fekete |
| Szabványok | EN 50146 |
| Maximum humidity absorption | 0.9 % |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelési rögzítőelem |
| Hosszúság | 273 mm |
| Anyag | polyamide 6 |
| Nettó súly | 0.004 kg |
| Égésgátlás | HB megfelel UL 94 |
| Minimum tightening diameter | 26 mm |
| Szélesség | 9 mm |
| Termékválaszték | Mureva FIX |
| Maximális meghúzási átmérő | 62 mm |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -60-85 °C |
| Környezeti jellemző | UV-álló |
| Mechanikai hibatűrési képesség | szakítószilárdság: 45 daN kettős szigetelés |
| Mennyiség készletenként | 100 darab |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×