A Schneider Electric KAXZ1S142 cikkszámú működtető kar egy kézi vezérlésű eszköz, amelyet a Harmony K sorozatú bütykös kapcsolókhoz terveztek. Ez a kar lehetővé teszi a kapcsolók manuális működtetését, biztosítva a precíz és megbízható vezérlést. Ergonomikus kialakítása révén könnyen kezelhető, míg a minőségi anyaghasználat hosszú élettartamot és tartósságot garantál.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K1/K2 |
| Jelmagyarázat bemutatása | van matt fekete jelmagyarázat |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f = 10-150 Hz) megfelel IEC 68-2-6, FC teszt |
| Ütésállóság | 35 gn megfelel IEC 68-2-27, EA tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | Canalis fedél |
| Komponens neve | KAX |
| Nettó súly | 0.065 kg |
| Kezelő típusa | kulcs key 421 |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel IEC 529 A,B,C,D csoport |
| Kapcsolási szög | 45 ° |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Termékkompatibilitás | mellső szerelésű 12 és 20 A-es testek álltal Ø 3.6 mm-es lyukak |
| Kamerakapcsoló-fej típus | peremmel Ø 28,5 mm, fém |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | KAX |
| Forgatófogantyús lakat | nélkül |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×