A Schneider Electric KAA2H cikkszámú működtető kar egy ergonomikus kialakítású, kézi vezérlésű eszköz, amelyet a Harmony K sorozatú bütykös kapcsolókhoz terveztek. Ez a kar lehetővé teszi a kapcsolók egyszerű és precíz működtetését, növelve ezzel a kezelői hatékonyságot és kényelmet. A robusztus kialakítás és a minőségi anyaghasználat biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és tartósságot, még intenzív ipari környezetben történő használat esetén is. A KAA2H működtető kar kompatibilis a Schneider Electric különböző Harmony K kapcsolóival, így rugalmasan alkalmazható különböző vezérlési feladatokhoz.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K1/K2 |
| Jelmagyarázat bemutatása | van matt fekete jelmagyarázat |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f = 10-150 Hz) megfelel IEC 68-2-6, FC teszt |
| Ütésállóság | 35 gn megfelel IEC 68-2-27, EA tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | Canalis fedél |
| Komponens neve | KAA |
| Hosszúság | 35 mm |
| Nettó súly | 0.048 kg |
| Kezelő típusa | fekete kezelőkar, hossz = 35 mm |
| CAD teljes magasság | 38 mm |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel IEC 529 A,B,C,D csoport |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Termékkompatibilitás | mellső szerelésű 12 és 20 A-es testek álltal Ø 3.6 mm-es lyukak |
| Kamerakapcsoló-fej típus | peremmel Ø 38 mm, műanyag |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | KAA |
| Forgatófogantyús lakat | nélkül |
| CAD teljes szélesség | 38 mm |
| CAD teljes mélység | 77 mm |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×