A Schneider Electric KBC1SR cikkszámú terméke egy Harmony K sorozatú bütykös kapcsolókhoz tervezett kulcsos működtetőfej. Ez a 45 x 45 mm méretű, fémes színű előlapot tartalmazó egység 22 mm-es kivágásba illeszkedik, és műanyagból készült. A működtetőfej Ronis 455 típusú kulccsal működik, amely fokozott biztonságot nyújt az illetéktelen hozzáférés ellen. Az előlap gravírozásra előkészített, lehetővé téve a testreszabott jelöléseket a felhasználói igények szerint. A termék kialakítása megfelel a szigorú ipari szabványoknak, biztosítva a megbízható és hosszú távú működést. A Harmony K sorozatú kapcsolókkal való kompatibilitása révén ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol a biztonságos és egyértelmű vezérlés elengedhetetlen.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K1/K2 |
| Jelmagyarázat bemutatása | van fémes jelmagyarázat |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f = 10-150 Hz) megfelel IEC 68-2-6, FC teszt |
| Ütésállóság | 35 gn megfelel IEC 68-2-27, EA tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | Canalis fedél |
| Komponens neve | KBC |
| Nettó súly | 0.063 kg |
| Kezelő típusa | kulcs key 455 |
| CAD teljes magasság | 45 mm |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel IEC 529 A,B,C,D csoport |
| Kapcsolási szög | 45 ° |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Termékkompatibilitás | mellső szerelésű 12 és 20 A-es testek álltal Ø 3.6 mm-es lyukak |
| Kamerakapcsoló-fej típus | előlappal 45 x 45 mm |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | KBC |
| Forgatófogantyús lakat | nélkül |
| CAD teljes szélesség | 45 mm |
| CAD teljes mélység | 69 mm |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×