Műanyag tartóoszlop
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLM |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartópillér eszköz |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | az alapnál: 200 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | padlón |
| Szélesség | az alapnál: 405 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Anyag | tartópillér: üvegszállal töltött poliészter |
| Szín | tartópillér: szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×