Műanyag kábelrögzítő 75mm
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman kábelszorító |
| Rögzítési mód | a kábelcsatorna léceire csiptetve |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Készülék összetétel | 1 kábeltartó |
| Nettó súly | 0.18 kg |
| Mélység | 70 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | 35 mm-es szimmetrikus síneken vagy C-alakú sínen |
| Hossz | 75 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Szerelési támogatás | kábelszorító, maximum 9 kábel rákötése |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×