Műanyag kábelbevezető lemez G csatornához
| Szekrény/mező leírás | fali kábelvezeték - szélesség 300 mm |
| Szekrény típusa | fém szekrény |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Szabványok | IEC 61439-1 for enclosure |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Termékbizonyítvány | AS/NZS |
| Felületkezelés | matt |
| IP védettségi szint | IP30 for enclosure |
| Termék vagy alkatrész típusa | tetőlemez |
| Tartozékok | 1 tömítőlemez |
| Nettó súly | 0.52 kg |
| Mélység | 195 mm |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 35 mm |
| IK védelmi fokozat | IK08 |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Készülék alkalmazás | 24V fan coil |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×