A Schneider Electric GV2P22 motorvédő kapcsolója nagy teljesítményű, 20–25 A tartományban működő motorok védelmét szolgálja. A hőkioldó túlterhelés esetén, a mágneses kioldó pedig zárlat esetén aktiválódik, biztosítva a berendezések megbízható védelmét. A csavaros csatlakozók erősek, karbantarthatók, jól használhatók ipari telepítéseknél. A GV2P22 mechanikai tartóssága 100 000 kapcsolási ciklus, így intenzív igénybevétel esetén is hosszú távú megoldást nyújt. DIN sínre szerelhető, előlapi állítóval könnyen kezelhető, IP20 védettséggel rendelkezik, és megfelel az IEC 60947-4-1 szabványnak. Alkalmazási területek: ipari gépek, anyagmozgató rendszerek, HVAC-berendezések.
| [In] névleges áram | 25 A |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Motorteljesítmény kW | 11-11 kW -400/415 V AC 50/60 Hz |
| Termék vagy alkatrész típusa | motor circuit breaker |
| Termék neve | TeSys GV3 |
| Felhasználási kategória | AC megfelel IEC 60947-2 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV megfelel IEC 60947-2 |
| Közvetlen csatlakozó | nélkül |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Szélesség | 45 mm |
| Mélység | 97 mm |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| IK védelmi fokozat | IK04 |
| Mechanikai hibatűrési képesség | ütések: 30 MHz...1 GHz |
| Termékválaszték | TeSys GV3 |
| Fázis meghibásodási érzékenység | igen megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Mágneses kioldási áram | 327-327 A |
| Maxomális működési arány | 25 cikl/óra |
| Rögzítési mód | 35 mm szimmetrikus DIN sín: a kábelcsatorna léceire csiptetve |
| Termékcsalád | TeSys Deca |
| Vezérlő típusa | forgatógomb |
| Megszakítási kapacitás | 100 kA Icu -230/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Meghúzási nyomaték | 1.7 N.m - mellett csavaros sorkapocs |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Mechanikai tartósság | 100000 ciklus |
| Szín | sötétszürke |
| Készülék rövid neve | GV2PC |
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Névleges üzem | folytonos megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Hálózat típusa | AC |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 25 A megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Termikus védelem beállítási tartomány | 20-25 A megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Üzemi magasság | 2000 m |
| Kioldóegység technológia | termikus-mágneses |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -20-60 °C |
| Magasság | 89 mm |
| Éghajlati ellenállóképesség | megfelel IACS E10 |
| [Ics] rövidzárlatos megszakítási képesség értéke | 100 % -230/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Teljesítmény veszteség pólusonként | 2.5 W |
| Elektromos élettartam | 100000 ciklus esetén AC-3e -415 V izzólámpa |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel IEC 60947-1 S melléklet |
| Kompatibilitási kód | GV2P |
| Tűzellenállási képesség | 960 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Készülék alkalmazás | beépítés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×