Modulásris takarólemez tartókeret (1800*800)
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SM |
| Összesen 18 mm-es modulok | 360 |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatolókészlet |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | szekrény elülső része |
| Magasság | valós: 1705 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | epoxy-polyester powder |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | valós: 100 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | valós: 702 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×