Moduláris sín kábelcsatornához 250mm
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 52 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló kábelcsatorna - szélesség 300 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Ajánlat típusa | szabványos |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G kábelcsatorna |
| Beépített készülék | Acti 9: rögzített, 2 TL között C120 nincs földzárlat védelem - vezérlés: kapcsoló |
| 9 mm-es osztások | 20 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | sínek nagy terheléshez |
| Függőleges modulok száma [50 mm] | 4 modul(ok): C120 nincs földzárlat védelem , közvetlen in 300 mm Szélesálló kábelcsatorna |
| Anyag | fém |
| Nettó súly | 0.14 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| A sín típusa | moduláris |
| Szekrény/mező szélesség | 300 mm PrismaSeT G álló kábelcsatorna Acti 9 C120 nincs rögzített, 2 TL között kapcsoló 3P 1 közvetlen 4 100 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 218 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Pólusok leírása | 1 x 3P: rögzített, 2 TL között C120 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×