Schneider Modicon TMC jelkártya, 2 hőmérséklet bemenet, 14 bit, Pt100, Pt1000, Ni100, Ni1000, hőelem: J-K-R-S-B-T-N-E-C, M241 PLC TMC4TI2
Bruttó 88 017 Ft
TMC4TI2
Modicon TMC jelkártya, 2 hőmérséklet bemenet, 14 bit, Pt100, Pt1000, Ni100, Ni1000, hőelem: J-K-R-S-B-T-N-E-C, M241 PLC
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Modicon TMC jelkártya, 2 hőmérséklet bemenet, 14 bit, Pt100, Pt1000, Ni100, Ni1000, hőelem: J-K-R-S-B-T-N-E-C, M241 PLC
| Villamos csatlakozás | 1 x 1.5 x 4 mm² 1 lecsupaszított végződés mellett 3,81 mm-es lépésekben beállítás kimenetekhez és táphoz |
| Maximum cable distance between devices | Sodrott árnyékolt pár kábel: <30 m esetén bemenet |
| Magasság | 50 mm |
| Bemeneti impedancia | >= 1 MOhm |
| Termékválaszték | Modicon M251 |
| Ellenállóképesség mikromegszakításokkal szemben | 10 ms |
| Non-linearitás | +/- 0.05 %FS |
| LSB érték | 0,1 °C |
| Engedélyezhető folyamatos túlterhelés | 6 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | analóg bemeneti modul |
| Analóg bemeneti felbontás | 14 bit |
| Nettó súly | 0.055 kg |
| Kábel típusa | Sodrott árnyékolt pár kábel |
| Abszolút pontossági hiba | +/- 0.5 % (végkitérés) at 25 °C for Pt 100/Pt 1000, Ni 100/ Ni 1000 temperature probe |
| Analóg bemenetek száma | 2 |
| Hőmérsékletingadozás | +/- 0.008 %FS/°C |
| Betáplálási feszültség korlátok | 20.4-28.8 V |
| Helyi jelzés | tápfeszültség az I/O alap felől (PWR): 1 LED (zöld) |
| Áthallás | 80 dB |
| Szélesség | 34 mm |
| Mélység | 21 mm |
| Termék kompatibilitása | Modicon M241C |
| Szigetelés | bemenet és belső logikai hálózat között -500 V DC |
| Mintavételi időtartam | 100 ms |
| Ismétlési pontosság | +/- 0.1 %FS |
| Analóg bemenet típusa | hőelem - 200...1000 °C mellett J hőelem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×