Modicon TMC bővítőmodul, kommunikációs kártya, RS485
| Termék vagy alkatrész típusa | soros vonali interfész |
| Nettó súly | 0.012 kg |
| Integrált csatlakozási típus | nem elszigetelt sorozatkapcsolat - csavaros kapocstömb esetén RS232 |
| Szélesség | 35 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Magasság | 41 mm |
| Termékválaszték | Easy Modicon M200 |
| Átviteli ráta | 1,2...115,2 kbit/s (115,2 kbit/s alapértelmezésben) buszhosszúság esetén 15-15 m esetén RSTP |
| Kommunikációs port protokoll | nem elszigetelt sorozatkapcsolat: Modbus 32-bites bővítmények protokoll master/slave - RTU/ASCII vagy SoMachine-Network |
| Termék kompatibilitása | Easy Modicon M200 |
| Szigetelés | nincs szigetelve a vezetékek és a belső logikai hálózat között |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×