Modicon TM5 biztonsági I/O bővítő, I/O modul, busz hátlap, 24 VDC
| Terméktanúsítványok | CE |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC |
| Termékválaszték | Modicon TM7 |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | 0-55 °C vízszintes telepítés |
| Teljesítmény W-ban | 0.13 W |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kommunikációs kiegészítők |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Szín | piros |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Relatív páratartalom | 5-95 % nincs kondenzáció vagy csöpögő víz |
| Termékcsalád kompatibilitása | Modicon M258 |
| Termék kompatibilitása | TM5 safety I/O modules |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | gyűjtősín alap |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Működési magasság | 0...2000 m |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×